youtube
facebook
logo omc

איגוד אומני עיצוב השיער, האיפור והציפרניים בישראל

קידום וייצוג מקצועות היופי בישראל לרמה וסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים

Beats Solo HD headphones are a lighter, on-ear version of Studios and compact enough to fit in your purse. Beats Solo HD headphones carry the powerful signature sound Beats by Dr. Dre products. $99.00 cheap beats by dre outlet online

אליפויות או לא להיות...
הפקת אליפות בינלאומית ה-4 בישראל עליה אחראים OMC ישראל, איגוד מעצבי שיער, אמני איפור וציפורניים חושפת פרטים על פורמט התחרות בשלושת המקצועות.

תחרות עיצוב שיער מהי:

היסטוריה בקצרה- תחרות מעצבי שיער הינו אירוע משמעותי לחיים המקצועיים של מעצב השיער מכל רחבי הגלובוס.למעשה אם לחקור את רזי המקצוע אפשר למצוא שעוד לפני כ -7 עשורים התקיימו תחרויות עיצוב שיער ומדוייק יותר בשנת 1948 התקיימה האליפות הראשונה בצרפת ע"י  OMC, שלימים הפך לאיגוד מעצבי השיער עולמי, בו חברות למעלה מ 65 מדינות וביניהם גם מדינת ישראל. ישראל הצתרפה לאיגוד בשנת 2008, בישראל האיגוד נקרא OMC ISRAEL ומאז מקדמת את אמות המידה הגבוהות של איגוד מעצבי השיער העולמי גם בישראל. מאז ועד היום, איגוד OMC ISRAEL יזם והפיק ואירועים קטנים וגדולים כאחד, ביניהם הדרכות של מעצבי שיער בינלאומיים עם אקדמיית דולורס, פטריק קמרון אקדמיית Specrtym הניו יורקית, אירינה ברנובה ועוד סדנאות רבות במסגרת אקדמיית MOTIE RUBIN ו OMC ISRAEL.

photo: omc hair worldאליפות העולם OMC HAIR WORLD

האם גם אני יכול/ה להשתתף בתחרות?!  

בהחלט כן! אם אתה או את מעצב שיער או תלמיד/ת, עיצוב שיער ורוצה להתקדם הלאה! זאת הזדמנות חשובה ופלטפורמה טובה בהחלט להצלחה. ללא שום קשר לחברת קוסמטיקה שמזוהה איתך. איגוד OMC בישראל מהווה עבורך מקפצה לקריירה מקצועית ענפה יותר, מעריכה ומכבדת. ידוע שמאז ומתמיד תחרויות באופן כללי יצרו תנופה אדירה ביעילות והתחדשות ובפרט במקצוע עיצוב שיער ומעצבי שיער גדולים בעולם החלו את דרכם המפרוסמת בזכות פלטפורמה זהה לזאת.תחרות עיצוב שיער

כמה קטגוריות קיימות בתחרות עיצוב שיער? (לגלריית עבודות של מתמודדים וכל קטגוריות התחרות לחץ כאן  )

 קטגוריות שיער לבוגרים

1.תסרוקת ערב אופנתית על שיער ארוך 
2.תסרוקת כלה - Bridal
3.תספורת אופנתית לנשים כולל עיצוב שיער Trend Cut
4. בניית תדמית | Full Fashion
5. תסרוקת פנטזיה- Fantasy
6.תסרוקת יום – עיצוב שיער (פן)- Day style
7.תספורת אופנתית לגברים כולל עיצוב שיער Trend Cut     

קטגוריות שיער לצעירים (עד גיל 25 כולל)

1.תסרוקת ערב אופנתית לשיער ארוך 
2.תסרוקת כלה Bridal-
3.תספורת אופנתית לנשים כולל עיצוב- Trend Cut
4.תסרוקת יום (עיצוב שיער בפן) – Day Style
5.תספורת אופנתית לגברים כולל עיצוב- Trend Cut 

למידע בטלפון 036091515 | לטופס רישום לחץ כאן

אימונים לקראת תחרות עיצוב שיער? האם יש דבר כזה?!

בהחלט יש! סוקרים את תחזיות האופנה הבינלאומיות בעיצוב שיער, מעלים סקיצות לחיתוכים בשיער וסקיצות נפרדות לצבעים. מתאמים את הקונספט בין השיער הביגוד הנעליים והאיפור. הכי חשוב להתאמן במסגרת  אימונים מסודרת, כמו מספר אנשים שמתכוננים לקראת  תחרות אולימפית ביחד. לפי נוהלי האליפות, חשוב מאוד להכיר את החוקים של התחרות. מתמודדים רבים מתכוננים בפעם הראשונה בחייהם לתחרות זאת, אמנם כן זה שונה בהרבה ממה שרגילים לראות בטלוויזיה על תחרויות שיער ומקצועות היופי, אבל להתחרות בזירה מקצועית כה אנרגטית, להבדיל מעבודה במספרה או במכוני היופי זה מעביר בך "זרם חי". כאן אתה חייב להתרכז הרבה יותר ולהראות את שיא יכולת היצירה שלך.

אקדמייה לעיצוב שיער מוטי רובין על הבמה המרכזית אליפות ישראל בעיצוב שיער הבמה במרכזית - צילום: רפאל בן דור

זה מפחיד לדעת שיש מתמודדים אחרים אז מה עושים?

ראשית ממש לא לפחד! ו שנית, זאת היא חוויה מקצועית שבאמת מחסנת אותך לאתגרים מקצועיים.למי שזאת הפעם הראשונה שלו כמתמודד בתחרות בהחלט מומלץ להגיע לפחות ליום גיבוש אחד באקדמיית OMC -Motie rubin, כי שם כמו במחנה אימונים, מאמנים אותך להצלחה בתחרות בין אם זה בהחלטה על בחירת צבע לתספורת או סגנון איפור ועד לציפורניים וסטיילינג.

איך מתקיימת תחרות עיצוב שיער?

איגוד OMC ISRAEL מאמין ביכולתם המקצועית הטובה של המתמודדים, לכן זירת התחרות מאובזרת בעמדות עבודה מקצועיות המבטיחות תנאי עבודה מצוינים. שלבי יום התחרות הן:
א. הכנה לקראת הכניסה לזירת התחרות- איפור הלבשה והכנת השיער.
ב. התחרות עצמה - תחילת התחרות בשעה מוגדרת על-פי לוח זמני התחרות.
ג. סיום התחרות- כולל שיפוט. גביע המדינה בעיצוב שיער
גביע אליפות ישראל בעיצוב שיער- צילום רפאל בן דור

ישנם מתמודדים שמתחרים בקטגוריות נוספות על כן הם אמורים לחשב את הזמנים על מנת להספיק לתחרות. הפרסים לזוכים במקום הראשון, שני והשלישי מכל קטגוריה, יוענקו על הבמה המרכזית בערב הגאלה היוקרתי. למעשה כמסורת לאירועים שאיגוד OMC ישראל מפיקים, ערב גאלה וטקס הענקת התעודות הוא הדובדבן שבקצפת לדוגמא- בשנה שעברה הופיעו על הבמה המרכזית ובתערוכה עצמה אמני שיער גדולים כמו הפרזנטורים של החברות וולה,לייבל -M, זוטוס, גרייט-לנגטס, פאפו  ומעצבי השיער הידועים אייזיק אברג'ל, חיים סיוון, עמיר מזרחי מפרוייקט "הייר מנטורס" וכמובן גם צוות האקדמיה של מוטיה רובין ועוד רבים וטובים אחרים.

 במה זה כרוך ומה צריך כדי להשתתף בתחרות?

אם יש רצון לפרוץ קדימה, הדרך להצלחה האישית שלך מתחילה כבר מעכשיו! 
1. ממלאים את טופס הרישום ובוחרים את הקטגוריות הרצויות, יש לקרוא ולהכיר את חוקי התחרות!
2. שולחים את הטפסים המלאים בפקס למשרדי האיגוד.
3. בוחרים דוגמנית ומתחילים להתכונן לקראת התחרות, ניתן להתיעץ עם המומחים שלנו בעניין בחירת הקטגוריה ואופן ההכנות לקראת התחרות.

האם יש הבדל בין החוקים באליפות העולם בעיצוב שיער לבין אליפות הבינלאומית בישראל?

לא פלא שזה נשמע כמו משהו לא פחות מאשר אולימפיאדת לונדון. התחרות בישראל מתקיימת לפי נהלים וסטנדרטים בינלאומיים, חלק מצוות השופטים והמשקיפים הוזמנו מחו"ל ויחד עם השופטים הישראלים הם עומדים ע"פ קריטריונים מחמירים המבטיחים יכולת שיפוט הוגנת, אובייקטיבית ומקצועית.

איך מתקיים השיפוט?

מי מבין העבודות הרבות יקבל  את הניקוד הגבוה? ומי יקבל את הנמוך? כל המתחרים כל כך משקיעים ומביאים תוצאות מאוד יפות. השיפוט מאתגר אך יחד עם זאת מחנך את המתמודדים למצוינות והתמודדות  בזירות בינלאומיות ונוקשות הרבה יותר.

השיפוט בתחרות עיצוב שיער של איגוד OMC לא דומה לשיפוט של תחרויות שהתקיימו אי פעם בישראל שלא ע"י איגוד OMC. בתחרות זאת נותנים דגש על טכניקת ביצוע, ייחודיות, דיוק, ביצוע נקי ועוד. ע"פ נוהלי התחרות, ישנם משקיפים וישנם שופטים. המשקיפים אחראים על נקודות פסילה שזה "מורידים נקודות". לעומתם השופטים, עוסקים בעיקר, אלה הם נקודות החובה "הפלוסים" על כל פרט חשוב שמצא חן בעיניהם. 

עבודת השיפוט היא אתגר ומשימה מאוד קשים. מקרים של הרבה עבודות מצטיינות חייבות להיות מוכרעות שכן בתחרות צריכים להיות מקום 1-2-3. לכן כל שופט יודע להחליט על ניקוד ע”פ קריטריונים מוגדרים של איגוד OMC העולמי. המתחרים מישראל מסוגלים להתמודד באליפויות עולם ואירופה מול מתחרים חזקים לא פחות וראוי לציין כי הוכחנו שישראל באמת על המפה ומתמודדים ישראלים זכו במקומות מכובדים ואף נבחרו לככב בקמפיינים בינלאומיים של המותגים המקצועיים.השופטים בתחרות עיצוב שיער השופטים בתחרות עיצוב שיער 2011-  צילום רפאל בן דור

מי הם השופטים בתחרות?

מדי שנה איגוד OMC ישראל מזמין מעצבי שיער וקובעי דעת קהל בישראל ובעולם. הרשימה עדיין לא סגורה סופית, יהיו בהחלט שופטים מקצועיים בלבד בכל מקצוע. השנה איגוד OMC ישראל קיבל אישורי השתתפות ממעצבי השיער:  אבי מלכה, אביגדור ליכטנשטיין, אייזיק אברג'ל, אמיר אליהו, חיים סיוון חזי יצחק, דודו בלחנס יו”ר קבוצת בראש ומגאזין הדליין ועוד. ההכנות והעבודה המבורכת שעושים מאחורי הקלעים להצלחת האירוע הגדול לא קטנה ולו במעט, מההכנות לקראת אירועים מקבילים בעולם שמופקים בלונדון, פרנקפורט, פריז ומילאנו.

למה יש לצפות באירוע הקרוב במרץ ?  

לא סתם קוראים לאירוע הזה גם הבית המקצועי  לתעשיית היופי.
הפעם יהיה מגה-אירוע, אליפות בינלאומית  ה-4 בישראל ותערוכת קוסמוביוטי 2014.
למעשה זאת  זירה מקצועית המוערכת בישראל. תחרויות עיצוב שיער, איפור ובניית ציפורניים. אנחנו ממשיכים את מסורת התחרויות עם מאות מתמודדים מישראל ומרחבי העולם. התערוכה שהיא פלטפורמה ייחודית מאוד,טובה בהחלט לחשיפה אל  החידושים גם בזירת המוצרים והכלים המקצועיים וגם בזירה האמנותית. סדנאות בקונספט צעד אחר צעד, עם המנטורים הנודעים בעיצוב שיער, איפור מקצועי, בנייה וטיפוח הציפורניים בביתני החברות המובילות. פאנל מומחים מדברים הרצאותיהם של מומחי השיער, האיפור, הציפורניים, הסטיילינג, לייף-סטייל ועוד, איפור וציפורניים- מוצרים מתקדמים וטכניקות חדישות  במתחם מיוחד המשלב בין עולם טיפוח הציפורניים לבין  עולם אמנות האיפור, כולל מבצעים ומכירות בשטח.
 
איך ניתן לקבל כרטיס כניסה במתנה?
 
כמסורת ארועי OMC בישראל בקנה מידה כה גדול מתקיימים מדי שנה וסוחפים אלפי מבקרים מכל גווני הקשת המקצועית ומכל קצוות הארץ והעולם. גם הפעם תערוכת קוסמוביוטי  מתעתדת להיות אינפורמטיבית מועילה ומהנה מאוד. אנו מקווים לחדש לכם ומזמינים אתכם לא להחמיץ את האירוע ולהירשם מוקדם לכרטיסים במתנה.
את הרישום ניתן לבצע בלינק הבא: האתר הרשמי של האירוע - תערוכת שיער בישראל cosmobeauty.co.il
 
יהיו בטוחים כולם יהיו שם!
 
קטגוריה: תחרויות